VYHLÁŠENÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA
PÍSEČNÁ
Písečná se rozkládá v Moravskoslezském kraji východně od Jablunkova na pravém břehu řeky Olše, je od něj vzdálena 3 km. Její protáhlý katastr, který protíná potok Kotelnice, směřuje severovýchodně k vrchu Krkavice. K 1. 1. 2016 má obec 981 obyvatel, je zde 240 trvale obydlených domů a katastrální výměra je 236 ha.
V rámci podpory projektu AEDproživot, zaměřeného na rozšíření sítě veřejně dostupných přístrojů AED, vyhlašujeme veřejnou sbírku pro obec Písečná
Sbírka je vyhlášena za účelem udržitelnosti projektu AED v obci pro rok 2022
Umístění přístrojů AED (s ohledem na strategické pokrytí):
Kulturní dům
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Pokud chcete podpořit projekt vybudování veřejně dostupné sítě AED v obci Písečná, můžete přispět formou daru na transparentní účet:
Číslo transparentního účtu
2501700434 / 2010
Variabilní symbol
202008
Částka podpory: Kč, €
K popisu platby: Jméno a příjmení nebo organizace
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Aktuální stav sbírky
Cílová částka:
25 000,- Kč
Aktuální stav účtu:
0,- Kč
Cílová částka obsahuje:
Roční udržitelnost projektu AEDproživot (školení zaměstnanců OÚ, ZŠ, veřejnosti, žáků, personálu DPS, Servis přístrojů, NON STOP technická a servisní podpora pro případ použití, informační a školící materiál pro veřejnost. Vše v celkové výši 25 000,- Kč
Částka pro roční udržitelnost projektu se JE INDIVIDUÁLNÍ PRO JEDNOTLIVÉ OBCE. Liší se rozlohou obce, rozmístěním a počtu AED, počtu školení, a počtem obyvatelstva.
Srdečně děkujeme za Váš příspěvek
Školící a Výcvikové Centrum Asklépios, z.s. - www.svca.cz
Nepřehlédněte:
Veřejná sbírka je transparentní a veškeré dary uvádíme se jmény dárců ve veřejně přístupném seznamu. Nechcete-li být takto evidováni, sdělte nám tuto skutečnost do 5 dnů od odeslání částky a budete vedeni jako anonymního dárce.
Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz