VYHLÁŠENÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA
pro obec Bukovec
Bukovec je malá podhorská vesnice chráněná hřebeny Beskyd, je zároveň nejvýchodnější obcí ČR a první obcí, kterou protéká řeka Olše na českém území. Bukovec je vesnicí s bohatou historií a slibnou budoucností.
V rámci podpory projektu AEDproživot, zaměřeného na rozšíření sítě veřejně dostupných přístrojů AED, vyhlašujeme veřejnou sbírku pro obec Bukovec.
Sbírka je vyhlášena za účelem rozšíření o další AED v obci.
Plánované umístění přístrojů AED pro rok 2021 (s ohledem na strategické pokrytí):
Kempaland - Jedná se o centrum turistického ruchu obce Bukovec, v dosahu hotel Kempa, lyžařský areál a lyžařská škola, zástavba rodinných domů.
ZŠ a MŠ Bukovec Umístění samostatného stojanu s AED před budovou ZŠ Bukovec, v okolí se nachází aut. Zastávka, dětské hřiště a hustá zástavba rodinných domů
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Pokud chcete podpořit projekt vybudování veřejně dostupné sítě AED v obci Bukovec, můžete přispět formou daru na transparentní účet:
Číslo transparentního účtu
2501700434 / 2010
Variabilní symbol
202002
Částka podpory: Kč, €
K popisu platby: Jméno a příjmení nebo organizace
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Aktuální stav sbírky
Cílová částka:
230 000,- Kč
Aktuální stav účtu:
23 000,- Kč
Srdečně děkujeme za Váš příspěvek
Školící a Výcvikové Centrum Asklépios, z.s. - www.svca.cz
Cílová částka obsahuje:
2x AED ZOOL, 1x Bornavie stojan pro skříňky AIVIA, 2x Bezpečnostní skříňka AIVIA 210AH - s alarmem, 2x Informační tabule AEDproživot, 2x Trauma balíček první pomoci. Vše v celkové ceně 200 000,- Kč
Roční udržitelnost projektu AEDproživot (školení zaměstnanců OÚ, ZŠ, veřejnosti, žáků, Servis přístrojů, NON STOP technická a servisní podpora pro případ použití, informační a školící materiál pro veřejnost. Vše v celkové výši 30 000,- Kč
Částka pro roční udržitelnost projektu se JE INDIVIDUÁLNÍ PRO JEDNOTLIVÉ OBCE. Liší se rozlohou obce, rozmístěním a počtu AED, počtu školení, a počtem obyvatelstva.
Srdečně děkujeme za Váš příspěvek
Školící a Výcvikové Centrum Asklépios, z.s. - www.svca.cz
Nepřehlédněte:
Veřejná sbírka je transparentní a veškeré dary uvádíme se jmény dárců ve veřejně přístupném seznamu. Nechcete-li být takto evidováni, sdělte nám tuto skutečnost do 5 dnů od odeslání částky a budete vedeni jako anonymního dárce.
Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz
V obci Bukovec je již realizován 1 veřejně dostupný Defibrilátor AED č. 5 Obecní úřad (v provozu od prosince 2020)