VYHLÁŠENÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA
DOLNÍ LOMNÁ
Rekreační obec Dolní Lomná leží v malebném údolí říčky Lomné, na pomezí sousedního Polska a Slovenska, je jednou z nejvýchodnějších obcí v ČR. Má 926 obyvatel a katastrální území obce má rozlohu 2703 ha. Dolní Lomná je vyhledávaným rekreačním střediskem. V obci najdeme řadu penzionů a horských chat poskytujících ubytování.
V obci je Lomňanské muzeum, které je historickým dědictvím našich předků.
Z přírodních pozoruhodností je nejvýznamnější přírodní rezervace Mionší o výměře 179 ha. Je to údolí, kterým protéká průzračně čistá voda říčky Lomné, a které se řadí mezi nejkrásnější údolí Moravskoslezských Beskyd. Je rozložena v širokém údolí uzavřeném lesnatými stráněmi ze všech stran. Od severu je chráněna širokým hřbetem Kozubové.
Dolní Lomná je výchozím bodem pro turistické trasy na hřeben Polomu, včetně hlavní hřebenovky Těšínských Beskyd.
V rámci podpory projektu AEDproživot, zaměřeného na rozšíření sítě veřejně dostupných přístrojů AED, vyhlašujeme veřejnou sbírku pro obec Dolní Lomná
Sbírka je vyhlášena za účelem pořízení AED.
Plánované umístění přístrojů AED (s ohledem na strategické pokrytí):
Před budovou Obecního úřadu
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Pokud chcete podpořit projekt vybudování veřejně dostupné sítě AED v obci Dolní Lomná, můžete přispět formou daru na transparentní účet:
Číslo transparentního účtu
2501700434 / 2010
Variabilní symbol
202003
Částka podpory: Kč, €
K popisu platby: Jméno a příjmení nebo organizace
Pojďme společnými silami zvýšit šance na život, při poskytování tolik nezbytné vzájemné pomoci.
Aktuální stav sbírky
Cílová částka:
150 000,- Kč
Aktuální stav účtu:
0,- Kč
Cílová částka obsahuje:
Nákup AED ZOOL, Bezpečnostní skříňka AIVIA 210AH - s alarmem, stojan AIVIA, Informační tabule AEDproživot, Trauma balíček první pomoci. Vše v celkové ceně 115 000,- Kč
Roční udržitelnost projektu AEDproživot (školení zaměstnanců OÚ, ZŠ, veřejnosti, žáků, personálu DPS, Servis přístrojů, NON STOP technická a servisní podpora pro případ použití, informační a školící materiál pro veřejnost. Vše v celkové výši 35 000,- Kč
Částka pro roční udržitelnost projektu se JE INDIVIDUÁLNÍ PRO JEDNOTLIVÉ OBCE. Liší se rozlohou obce, rozmístěním počtu AED, počtu školení, a počtem obyvatelstva.
Srdečně děkujeme za Váš příspěvek
Školící a Výcvikové Centrum Asklépios, z.s. - www.svca.cz
Nepřehlédněte:
Veřejná sbírka je transparentní a veškeré dary uvádíme se jmény dárců ve veřejně přístupném seznamu. Nechcete-li být takto evidováni, sdělte nám tuto skutečnost do 5 dnů od odeslání částky a budete vedeni jako anonymního dárce.
Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz